На Дан библиотекара Србије конференција за медије у библиотеци

Поштовани сарадници из медија, поштовани корисници и пријатељи, поштовани сарадници библиотеке,

Народна библиотека Бор ће 14. децембар, Дан библиотекара Србије, 2011. године обележити

ОТВОРЕНОМ КОНФЕРЕНЦИЈОМ ЗА МЕДИЈЕ.

Конференција ће почети у 13 часова у великој сали Народне библиотеке Бор. Јавности ће се обратити директор Народне библиотеке Бор Весна Тешовић и чланови стручног библиотечког тима. Тема конференција биће стручни рад у Народној библиотеци Бор,  јавна и културна делатност и издавачки резултати градске библиотеке у 2011. години, као и планови у најбитнијим областима рада за 2012. годину. Такође, биће речи о библиотекарској професији и положају библиотека као институција културе у локалним и националним оквирима.

Најсрдачниије вас позивамо да присуствујете конференцији и коктелу који ће бити приређен после ње.

У име Стручног већа Народне библиотеке Бор,

Горан Миленковић