Priče u užem izboru za nagradu na Konkursu za kratku priču Narodne biblioteke Bor

Poštovani učesnici konkursa i svi zainteresovani,

Žiri koji čine Dragana Beleslijin (predsednica), Violeta Stojmenović i Goran Milenković (članovi) utvrdio je uži izbor priča koje su stigle na Konkurs za kratku priču Narodne biblioteke Bor. U konkurenciji za nagrade naći će se sledeće priče (poslate pod šifrom):

1. „Tragom diletanta S. Miroslava povodom Konkursa za kratku priču Narodne biblioteke Bor“ (šifra: kraljevska76)

2. „Senke putopisnog mastila“ (šifra: prometheus21)

3. „Zov“ (šifra: Kecalkoatl77)

4. „Ćup“ (šifra: naiskap)

5. „Surova nestvarnost“ (šifra: nargila37)

6. „Šuma“ (šifra: vjera07)

7. „Špalir dobrodošlice“ (šifra: vern94)

8. „Gubitnik“ (šifra: gubitnik99)

9. „Mujo Kino“ (šifra: Mizera)

10. „Valcer tišine“ (šifra: Lejla16)

U petak 18. oktobra 2013. godine u 14 časova biće održana konferencija za medije i javnost na kojoj će žiri saopštiti konačne rezultate konkursa: biće predstavljena Odluka žirija, biće pročitane priče i Obrazloženje za njihovo nagrađivanje i biće saopšteni podaci o konkursnoj statistici.

Odmah nakon konferencije, svi konkursni materijali (uključujući i nagrađene priče) biće dostupni na sajtu Narodne biblioteke Bor.