Komentari i „komentari“

Poštovani posetioci sajta Narodne biblioteke Bor,

U ovom „elektronskom“ svetu nije ništa neobično pisati pod pseudonimom, pa čak koristiti i lažne imejl adrese.
Međutim, ukoliko se to koristi za vređanje i omalovažavanje, to onda ne predstavlja primer dobre, kulturne i ravnopravne komunikacije.
Nažalost, zbog toga što su pojedinci zloupotrebljavali sajt Narodne biblioteke Bor da bi u svojim anonimnim komentarima upravo vređali i omalovažavali, svi komentari će ipak morati da sačekaju „odobrenje“, ne samo zato da bismo zaštitili one koji u takvoj „komunikaciji“ ne učestvuju, već i zato da bismo „komentatore“ zaštitili od njih samih.

Hvala za razumevanje.

Једно мишљење на „Komentari i „komentari““

1. Prvonagradjena prica je odlicna i ziri zasluzuje sve pohvale za ovakvu odluku. Sto se tice druge i trece nagrade, njih po svemu sudeci nije ni trebalo dodeliti.

Затворено за коментаре.