Новогодишњи програми за децу

Креативна радионица током које су израђиване новогодишње честитке и украси одржана је 23. и 24. 12. 2010. на Дечјем одељењу. Педесетак родитеља и њихових малишана посетило је овај програм. Радове настале у овој радионици можете погледати у излогу на улазу у библиотеку.

Деца праве украсе и честитке

Програм „Покажи шта знаш“ окупио је чланове библиотеке у Бору али и из огранка у Злоту. Укупно 28 учесника је, у једночасовном програму, певало , рецитовало и глумило пред пуном салом.

Тадија
alim3775
Дует сирена

Игроказ корисника огранка у Злоту

Ученици основне школе у Злоту припремили су неколико тачака које су изазвале велико одушевљење посетилаца

alim3836

zajednicka

Корисници библиотечког огранка у Брестовцу такође су могли да се друже и заједно стварају уочи новогодишњих празника. Њихов избор биле су божићне икебане.

viewer

1viewer