Конкурс за кратку причу 2009. доживео крах

Поштовани пријатељи,

На конкурс Народне библиотеке Бор за кратку причу пристигао је изузетно мали број прича (11). Мишљења смо да не постоји ниједан ваљани разлог да се приче вреднују и да се ради тога анагажује стручни жири.

Надамо се да ћемо у наредним приликама на наредним конкурсима имати више разлога за задовољство.

Једно мишљење на „Конкурс за кратку причу 2009. доживео крах“

1. Ipak mislim da ovo nije fer. Zapravo, nikako nije fer. Ustvari, sram vas bilo!
    I da su samo dva rada bila predata, vi ste duzni da ljudima koji cene knjizevnost i zapravo nesto rade, omogucite to sto ste obecali. Mali odziv ljudi na ovakav konkurs ne bi trebalo da vas cudi, zapravo, to je i ocekivano. Dokazali ste i na ovaj nacin da je sve manje onih koji teze obrazovanju, ali zato (kad ste vec dali nekima od nas nade) Vi kao biblioteka ne biste smeli da odustanete.
    Cekala sam par meseci na odgovor sto se mojih prica tice, ali izgleda da nema cak ni nade za nas.
    Sramota. Kusturica je u pravu, nada je umrla. Kreteni.

Затворено за коментаре.