Циклус предавања ИДИОМ

Народна библиотека Бор
Одељење посебних фондова и периодике

Циклус едукативних
предавања

И Д И О М

Одељење посебних фондова и периодике покренуће у септембру циклус предавања под називом
И Д И О М.

Сврха предавања је представљање личних погледа на одређене појаве и проблеме.
Предавачи темом могу бити усмерени на широку област друштвених појава (социологија, психологија, антропологија, информатика, комуникологија, књижевност, музика, историја, визуелне уметности, саобраћај, политика, право, музеологија, етика, екологија, теологија, економија, образовање, родно право итд.)

Предавања ће трајати до 60 минута.

Прво у низу предавања одржаће Боранин Далибор Добершек, дипломирани туризмолог, на тему перспективе развоја туризма (с посебним акцентом на близину атрактивних културно-историјских места – пример царског града Феликс Ромулијане).
Тачан датум и време одржавања овог предавања биће одређени накнадно и о томе ће грађани бити обавештени
путем медија и преко сајта библиотеке.

Циклус ИДИОМ уређује и води
библиотекар Горан Миленковић (korsicki@gmail.com).

Број Информативног одељења библиотеке је 030/458120.
ИДИОМstalin