Promocija knjige Serbia Raw

Sa velikim zadovoljstvom pozivamo vas na promociju foto knjige Serbia Raw 27.12. u 18h u Narodnoj biblioteci Bora. U periodu od 2014-2017. godine u okviru istoimenog projekta posetili smo 13 gradova u Srbiji, a u okviru jednog drugog procesa posetili smo i Jagodinu. U svim gradovima smo uz pomoć lokalnih partnera, održali dvodnevnu fotografsku radionicu, na temu dokumentarne fotografije, kontekstualizacijei fotografija u šire celine i značaja formiranja foto-arhiva. U Boru smo održali radionicu u prvom ciklusu 2014. godine i imali zadovljstvo da sarađujemo sa Narodnom bibliotekom Bor .

Za nas je ovo bila prilika da upoznamo Srbiju i to ne samo kroz fotografije polaznika radionica, kojih je bilo ukupno 149. U svaki grad išli smo sa željom da ga osetimo, doživimo i razumemo. Naravno sve vreme služeći se alatom koji najbolje umemo da koristimo. 2018. godinu posvetili smo tome da materijal nastao za vreme prethodne četiri godine uobličimo u foto knjigu, koju vam ovom prilikom predstavljamo.

Једно мишљење на „Promocija knjige Serbia Raw“

Затворено за коментаре.